ULPGA ВІТАЄ ВАС НА CONGRESS ULPGA 2018!
17 - 18 травня 2018 року Ramada Encore Kiev, Ukraine
29 травня - 1 червня 2018 рокуMarriott Hotel Monaco
Контакти
+38 (067) 328 17 88
+38 (096) 329 22 83
congressulpga@i.uauasg@i.ua
РЕЄСТРАЦІЯ
Заповніть форму реєстрації для участі у Заходах в Києві та Заходах в Монако.
Реєстрація
CONGRESS ULPGA
В рамках Congress ULPGA 2018: Заходи в Києві та Монако, Асамблея, UTC конференція, виставки, Діловий сніданок, інші заходи.
Дізнатися більше

Конгрес AEGPL

«LPG- БЕЗПЕЧНИЙ, УНІВЕРСАЛЬНИЙ, ДОСТУПНИЙ»
«LPG- БЕЗПЕЧНИЙ, УНІВЕРСАЛЬНИЙ, ДОСТУПНИЙ»

Виставковий центр GRIMALDI FORUM,
10 Av. Принцесса Грейс, 98000 Монако, Франція
31 травня 9:00-18:00
1 червня 9:00-13:00

 Європейська Асоціація скрапленого газу AEGPL проводить ювілейний форум в Монако. AEGPL, що заснована в 1968 році, буде відзначати своє 50-річчя. Протягом 50 років ми об’єднуємо європейський газовий ринок. У 2018 році буде відзначено цю виняткову дату особливим конгресом AEGPL 2018, на який запрошені гості з усього світу. Монако, як місце проведення цієї спеціальної под , відоме неперевершеною привабливістю та гламуром. Як завжди, європейський форум є щорічним місцем зустрічі для всіх лідерів ринку. Конгрес-центр Грімальді-форум збирає конференцію та виставку! Приєднайтеся до нас у Монако в 2018 році і святкуйте разом із нами! 
 
Генеральний директор Європейської Асоціац скрапленого газу AEGPL Самуель Маубанк

Монако –карликова держава на півдні Європи на узбережжі Середземного моря. Одна з найменших за площею і одна з найбільш густозаселених країн світу. Відома на весь світ своїми казино, океанологічним музеєм Ж. Кусто, етапом кубка світу Формули-1. Країна пенсіонерів, яку можна обійти пішки менш ніж за годину. Це одна з найбільш розвинених країн у світі. Зокрема, прекрасно розвинені такі галузі економіки, як туристична, банківська, фінансова, електронна та інші. Це далеко не остання причина, по якій багато хто прагне відвідати Монако.

Це ідеальне місце для укладання угод в ділових колах, найбільші світові банки роблять все можливе для цього – таким чином вони здатні підняти свій рейтинг і зміцнити позиції на міжнародній арені.

Грімальді-форум (Grimaldi Forum) — сучасний конгрес-центр, розташований на березі моря у східному районі Монако — Ларвотто, у центрі міста Монте-Карло. Названий на честь правлячої родини Монако — Грімальді. Центр є візитівкою Князівства Монако. Грімальді-форум вирізняє авангардний архітектурний стиль, що поєднує скло та сталь. Дістатися легко, відстань до міжнародного аеропорту Ніцци — 20 км, а до готелю «Маріот», де перебуватиме українська делегація, — менш, ніж 25 хв. чарівним містом.

Виставковий центр Grimaldi Forum розташований в самому центрі Монако, Монте-Карло, об'єднує конференц-центр та культурний центр та є горячою точкою для заходів. Традиційно це найбільша в Європі конференція та виставка з LPG. Вперше в Європі Україна буде на виставці мати свій павільйон – це місце де будуть представлені передові компанії Українського ринку. У Монако, Ви зможете зустрітися з провідними діловими людьми, з покупцями та постачальниками, та матимете можливість отримати чудові пропозиції та контакти. В програмі заходу робочі групи по автогазу та європейському законодавству.