ULPGA ВІТАЄ ВАС НА CONGRESS ULPGA 2018!
17 - 18 травня 2018 року Ramada Encore Kiev, Ukraine
29 травня - 1 червня 2018 рокуMarriott Hotel Monaco
Контакти
+38 (067) 328 17 88
+38 (096) 329 22 83
congressulpga@i.uauasg@i.ua
РЕЄСТРАЦІЯ
Заповніть форму реєстрації для участі у Заходах в Києві та Заходах в Монако.
Реєстрація
CONGRESS ULPGA
В рамках Congress ULPGA 2018: Заходи в Києві та Монако, Асамблея, UTC конференція, виставки, Діловий сніданок, інші заходи.
Дізнатися більше

23 -тя Генеральна Асамблея ULPGA

«LPG- безпечний, універсальний, доступний»
«LPG- безпечний, універсальний, доступний»

готель Ramada Encore Kiev, Столичне шоссе 103, Київ, Україна
Івент Хол “Київ”
17 травня 10:00-17:30

Головним заходом Congress ULPGA 2018 буде 23-тя Генеральна Асамблея Української Асоціації скрапленого газу ULPGA. В попередні роки Форум скрапленого газу був наймаcштабнішим галузевим заходом в Україні та одним з найбільших в СНД та Східній Європі. За цей час його відвідало близько 750 осіб з 27 країн світу. В цьому році київські заходи будуть проводитись в форматі дискусійних панелей з проведенням тематичних круглих столів та практичних семінарів. Комерційні презентації та майстер-класи світових лідерів в секторі LPG розширять коло наших друзів і об’єднає навколо LPG. У нас є всі передумови вважати, що в цьому році він буде не менш насиченим. Впевнені, що участь в “Congress ULPGA 2018” сприятиме подальшому об’єднанню учасників ринку.

Чому треба відвідати 23-тю Генеральну Асамблею ULPGA «Congress ULPGA 2018»?

Асамблея це не комерційний проект, а фахова зустріч. Учасники ринку LPG мають можливість зустрітися отримати професійні відповіді на питання які їх турбують.
Програма формується з тем над якими працювала Українська Асоціація скрапленого газу протягом всього року.

Ми професійно робимо огляди, в об’єктиві яких учасники візьмуть участь в обговоренні актуальних тем розвитку ринку LPG, ознайомляться з досвідом Європи, по відношенню до акцизної політики, кон'юнктура українського ринку Нові підходи до сегментів ринку. Обговорювалися питання забезпечення ресурсом LPG, логістика, зберігання та роздрібні продажі. Особливо учасники взяли участь в дискусії по проблемах та викликам з якими стикається сектор LPG в Україні.

Традиційно планується присутність на форумі представників Європейської LPG Асоціації, Асоціації LPG Польщі, Депутатів Верховної ради України, керівники міністерств та відомств України.
В об’єктиві “Congress ULPGA 2018”- об’єднання нових стимулів для розвитку ринку LPG. Це нові підходи до комунально-побутового сектору, і до ринку Автогазу.  Нові нормативні документи в області дозвільної системи з продажу балонів на АЗС, спрощення проектування та забудови об’єктів газового господарства, рішення проблем ринку ГБО. Окрема частина заходу буде присвячена системі забезпечення українського ринку скрапленим газом. Проблематика та особливості поставок з Казахстану, Росії та Білорусії були і залишаються в центрі уваги спікерів. Не менш актуальна і тема внутрішнього українського виробництва LPG та якості Автогазу.

2018 рік обіцяє продемонструвати рекордні об’єми продажів. Окремий блок обговорення буде присвячений дохідності роздрібних продажів Автогазу і конкурентності в цій цікавій сфері українського ринку.

Приорітетним питанням для учасників форуму буде відношення до  збільшення та недопущення не обгрунтованого додаткового податкового навантаження на скраплений газ.

Акцизна політика в Україні до скраплених газів 2018-2020 років.

В українському суспільстві, між учасниками енергетичного ринку, в гілках української влади постійно тривають дискусії стосовно акцизної політики по відношенню до енергоресурсів. Реалії життя України вимагають того, що політика має бути логічною, збалансованою та створена на базі європейського досвіду. Необхідність в майбутньому удосконалення норм Податкового кодексу України, що стосується ставок акцизного збору, з продажу нафтопродуктів буде стояти кожного року.

Отже, на сучасному етапі, фіскальне регулювання скрапленого газу тісно пов‘язане з вирішенням проблем забруднення довкілля, саме скраплений газ екологічно чистий енергоносій. Важливо також рішення економічних та соціальних завдань. Українці зекономили на споживанні LPG як альтернативного палива за минулий 2017 рік більш як 30 млрд. грн.

Безумовно, український ринок енергоносіїв потребує ще більш детального аналізу структури енергетичних податків приймаючи до уваги і такі важливі показники розвитку держави як споживчий кошик, середня заробітна платня, середня пенсія та рівень інфляції.

На 23-й Генеральній Асамблеї учасники подискутують стосовно необхідності збільшення розміру акцизної ставки на LPG. 

 
Організатори
Партнери
Congress ULPGA 2018
17 - 18 травня 2018 Ramada Encore Kiev, Ukraine
29 травня - 1 червня 2018 рокуMarriott Hotel Monaco